Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  PortailPortail  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Predlozi igracha u vezi servera ..

Ići dole 
+6
_eXoDuS_
Rbk
Hybrid
venom
Kobada
smetchEr
10 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
venom
Admin
Admin
venom


Broj poruka : 560
Godina : 32
Datum upisa : 03.07.2008

Predlozi igracha u vezi servera .. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi igracha u vezi servera ..   Predlozi igracha u vezi servera .. - Page 2 Icon_minitimeSub Avg 30, 2008 8:27 pm

M!SSeD ::
dobro bi bilo da 2 rundi pred kraj mape izadjene sa strane bar 5 mapa i da ljudi glasaju.... Very Happy nemojte ono kad se ubije svog da se kazniima i dajte neke nove mape

-malo citajte postove sta je pre pisano u vezi istog! efect je isto to predlozio , i ja sam rekao , a recicu i sada , ako izadje tih 5 mapa sa strane , ako nema dovoljno igraca na server bice vote failed, sto znaci da se ta ista mapa produzuje za 10 min koliko sam ja upucen u sve to , jer je to bilo stavljeno na cw serveru , sto je po meni glupo to u vezi mapa,

- sto se tice punish-a, to je skroz ok , jer ako te neko svoj namerno ubije a nemozes mu vratiti sta ces raditi , rokacete se sami medju sobom svaku rundu i popicete ili kick a najverovatnije BAN , razmislite Rolling Eyes

- u vezi mapcycle ce biti dodane jos dosta mapa na server , nista nebrinite ...
Nazad na vrh Ići dole
https://gamers-online.forumsr.net/forum.htm
 
Predlozi igracha u vezi servera ..
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Admini CS Servera
» Spisak BANOVANIH Igracha :

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Gamer-Online CS server :: Igranje na Serveru-
Skoči na: