Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  PortailPortail  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 BC ko god da si ...

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Kokan
Gamers Online Soldier Level 1
Gamers Online Soldier Level 1
Kokan


Muški Broj poruka : 1
Godina : 36
Lokacija : Krnjaja
Datum upisa : 19.07.2008

BC ko god da si ... Empty
PočaljiNaslov: BC ko god da si ...   BC ko god da si ... Icon_minitimeSre Sep 24, 2008 2:54 pm

Ako te neko ubija i nervira nije razlog da mu das BAN some 1 gloopavi
Ti kao admin nemas pravo da banujes ili kickujes neke likove sto su "noobovi" po tvojoj nekoj proceni
Ako placas admina ili si ga dobio to NIJE tvoj server i ne znaci da mozes da radis sta hoces
Trazim da mu se skine admin ili da ga opameti head admin ako je ikako moguce glupavog coveka opametiti moj IP 82.208.247.4
Hvala na razumevanju i poz vas sve
Nazad na vrh Ići dole
LOoDaK
Gamers Online Soldier Level 1
Gamers Online Soldier Level 1



Muški Broj poruka : 19
Godina : 31
Lokacija : Loading...
Datum upisa : 19.09.2008

BC ko god da si ... Empty
PočaljiNaslov: Re: BC ko god da si ...   BC ko god da si ... Icon_minitimeSre Sep 24, 2008 3:28 pm

Alo ba brate svi smo mi po nekada iznervirani,ali opet malo se suzdrzi sta pricas!Ako je admin pogresio izvinuceti se sigurno,ali ko zna mozda ti nisi u pravu.Eto sad samo preostaje sacekati tog admina,a ti nemoj da budes bahat jer takvi lagano lete odavde!!!
Nazad na vrh Ići dole
Hybrid
Admin
Admin
Hybrid


Broj poruka : 326
Datum upisa : 09.06.2008

BC ko god da si ... Empty
PočaljiNaslov: Re: BC ko god da si ...   BC ko god da si ... Icon_minitimeSre Sep 24, 2008 7:47 pm

E ovako stoje stvari. Danas sam bio sa Kokanom i rekao mi je sta se sve desavalo na serveru. Nadam se da ima dokaz zbog koga je Kokan banovan. Kao i svaki admin i on treba da se drzi pravila koje smo postavili na forumu. NIJEDAN igrac ne sme biti banovan ukoliko nema dokaze sa kojim moze da opravda taj ban. Sta vi mislite zasto sam ja nekad i po pola sata u spec. Evo mi pun hard demo-a na kome se jasno vide cheateri. Ocekujem da mi se taj admin javi sa dobrim objasnjenjem zasto je Kokan banovan.
Nazad na vrh Ići dole
Hybrid
Admin
Admin
Hybrid


Broj poruka : 326
Datum upisa : 09.06.2008

BC ko god da si ... Empty
PočaljiNaslov: Re: BC ko god da si ...   BC ko god da si ... Icon_minitimeSre Sep 24, 2008 8:04 pm

Igracu BC je skinut admin jer nije postovao pravila za admina koja je imao na forumu. Ako ima primedbu i ako misli da sam pogresio neka mi se javi na msn ili na PM.

edit venom : loodak , taj B.C. ili sta vec , ne da je saban od coveka , nego nedaj boze ... toliko , hvala kokane na informacijama!

Locked
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





BC ko god da si ... Empty
PočaljiNaslov: Re: BC ko god da si ...   BC ko god da si ... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
BC ko god da si ...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Gamer-Online CS server :: Ban / Unban-
Skoči na: